Menu
Your Cart
Sizin için seçtiğimiz kampanyalı ürünlerimizi gördünüz mü? Hemen Alışverişe Başla

Kapaklı Kavanozlar

Brand: Marmara Cam Model: CK.0230.ADK.001
230 Cc. Cam Kavanoz - Altın Derin KapaklıÖzellikle ev yapımı tatlılar ve reçeller için kullanılan cam kavanozdur. Geniş ağız çapı sayesinde bir çok farklı amaç için kullanıma uygundur.Ürünlerimiz Gıda ile temasa uygundur.Ürün Altın renk derin kapaklı olarak gönderilmektedir.Ürünün Kafa Şekli : 82 mm..
24 ₺
Brand: Marmara Cam Model: CK.0230.AK.001
230 Cc. Cam Kavanoz - Altın KapaklıÖzellikle ev yapımı tatlılar ve reçeller için kullanılan cam kavanozdur. Geniş ağız çapı sayesinde bir çok farklı amaç için kullanıma uygundur.Ürünlerimiz Gıda ile temasa uygundur.Ürün Altın renk kapaklı olarak gönderilmektedir.Ürünün Kafa Şekli : 82 mm. Twist OffA..
10 ₺
Brand: Marmara Cam Model: CK.0230.BK.001
230 Cc. Cam Kavanoz - Beyaz KapaklıÖzellikle ev yapımı tatlılar ve reçeller için kullanılan cam kavanozdur. Geniş ağız çapı sayesinde bir çok farklı amaç için kullanıma uygundur.Ürünlerimiz Gıda ile temasa uygundur.Ürün Beyaz renk kapaklı olarak gönderilmektedir.Ürünün Kafa Şekli : 82 mm. Twist OffA..
10 ₺
Brand: Marmara Cam Model: CK.0230.BRDK.001
230 Cc. Cam Kavanoz - Bronz Derin KapaklıÖzellikle ev yapımı tatlılar ve reçeller için kullanılan cam kavanozdur. Geniş ağız çapı sayesinde bir çok farklı amaç için kullanıma uygundur.Ürünlerimiz Gıda ile temasa uygundur.Ürün Bronz Derin kapaklı olarak gönderilmektedir.Ürünün Kafa Şekli : 82 mm. Twi..
22 ₺
Brand: Marmara Cam Model: CK.0230.KID.001
230 Cc. Cam Kavanoz - Ekose Desen KapaklıÖzellikle ev yapımı tatlılar ve reçeller için kullanılan cam kavanozdur. Geniş ağız çapı sayesinde bir çok farklı amaç için kullanıma uygundur.Ürünlerimiz Gıda ile temasa uygundur.Ürün Ekose Desen kapaklı olarak gönderilmektedir.Ürünün Kafa Şekli : 82 mm. Twi..
10 ₺
Brand: Marmara Cam Model: CK.0230.KK.001
230 Cc. Cam Kavanoz - Kırmızı KapaklıÖzellikle ev yapımı tatlılar ve reçeller için kullanılan cam kavanozdur. Geniş ağız çapı sayesinde bir çok farklı amaç için kullanıma uygundur.Ürünlerimiz Gıda ile temasa uygundur.Ürün Kırmızı renk kapaklı olarak gönderilmektedir.Ürünün Kafa Şekli : 82 mm. Twist ..
10 ₺
Brand: Marmara Cam Model: CK.0230.KNK.001
230 Cc. Cam Kavanoz - Kırmızı Puantiye KapaklıÖzellikle ev yapımı tatlılar ve reçeller için kullanılan cam kavanozdur. Geniş ağız çapı sayesinde bir çok farklı amaç için kullanıma uygundur.Ürünlerimiz Gıda ile temasa uygundur.Ürün Kırmızı Puantiye kapaklı olarak gönderilmektedir.Ürünün Kafa Şekli : ..
10 ₺
Brand: Marmara Cam Model: CK.0230.ARD.001
230 Cc. Cam Kavanoz - Kovan Desen KapaklıÖzellikle ev yapımı tatlılar ve reçeller için kullanılan cam kavanozdur. Geniş ağız çapı sayesinde bir çok farklı amaç için kullanıma uygundur.Ürünlerimiz Gıda ile temasa uygundur.Ürün Kovan Desen kapaklı olarak gönderilmektedir.Ürünün Kafa Şekli : 82 mm. Twi..
10 ₺
Brand: Marmara Cam Model: CK.0230.MED.001
230 Cc. Cam Kavanoz - Mor Ekose KapaklıÖzellikle ev yapımı tatlılar ve reçeller için kullanılan cam kavanozdur. Geniş ağız çapı sayesinde bir çok farklı amaç için kullanıma uygundur.Ürünlerimiz Gıda ile temasa uygundur.Ürün Mor Ekose kapaklı olarak gönderilmektedir.Ürünün Kafa Şekli : 82 mm. Twist O..
11 ₺
Brand: Marmara Cam Model: CK.0230.PYK.001
230 Cc. Cam Kavanoz - Paşabahçe KapaklıÖzellikle ev yapımı tatlılar ve reçeller için kullanılan cam kavanozdur. Geniş ağız çapı sayesinde bir çok farklı amaç için kullanıma uygundur.Ürünlerimiz Gıda ile temasa uygundur.Ürün Paşabahçe kapaklı olarak gönderilmektedir.Ürünün Kafa Şekli : 82 mm. Twist O..
10 ₺
Brand: Marmara Cam Model: CK.0230.RYK.001
230 Cc. Cam Kavanoz - Rastaş KapaklıÖzellikle ev yapımı tatlılar ve reçeller için kullanılan cam kavanozdur. Geniş ağız çapı sayesinde bir çok farklı amaç için kullanıma uygundur.Ürünlerimiz Gıda ile temasa uygundur.Ürün Rastaş kapaklı olarak gönderilmektedir.Ürünün Kafa Şekli : 82 mm. Twist OffAğız..
10 ₺
Brand: Marmara Cam Model: CK.0230.SDK.001
230 Cc. Cam Kavanoz - Siyah Derin KapaklıÖzellikle ev yapımı tatlılar ve reçeller için kullanılan cam kavanozdur. Geniş ağız çapı sayesinde bir çok farklı amaç için kullanıma uygundur.Ürünlerimiz Gıda ile temasa uygundur.Ürün Siyah renk derin kapaklı olarak gönderilmektedir.Ürünün Kafa Şekli : 82 mm..
24 ₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 71 (6 Sayfa)