Menu
Your Cart
Sizin için seçtiğimiz kampanyalı ürünlerimizi gördünüz mü? Hemen Alışverişe Başla

Şişeler ve Kapakları

Brand: Paşabahçe Model: SK.1000.AK.001
1 Litre Meyve Suyu Şişesi - Altın KapaklıEvlerinizde ev yapımı meyve suyu ve benzeri ürünlerinizi saklamanıza yardımcı olmak için yapılmış cam şişedir. Geniş ağız yapısı ile bir çok farklı ürünü saklamak için güvenle ve kolayca kullanabilirsiniz.Ürünümüz gıda ile temasa uygundur.Ürün sizlere Altın K..
14 ₺
Brand: Paşabahçe Model: SK.1000.BK.001
1 Litre Meyve Suyu Şişesi - Beyaz KapaklıEvlerinizde ev yapımı meyve suyu ve benzeri ürünlerinizi saklamanıza yardımcı olmak için yapılmış cam şişedir. Geniş ağız yapısı ile bir çok farklı ürünü saklamak için güvenle ve kolayca kullanabilirsiniz.Ürünümüz gıda ile temasa uygundur.Ürün sizlere Beyaz K..
14 ₺
Brand: Paşabahçe Model: SK.1000.KY.001
1 Litre Meyve Suyu Şişesi - KapaksızEvlerinizde ev yapımı meyve suyu ve benzeri ürünlerinizi saklamanıza yardımcı olmak için yapılmış cam şişedir. Geniş ağız yapısı ile bir çok farklı ürünü saklamak için güvenle ve kolayca kullanabilirsiniz.Ürünümüz gıda ile temasa uygundur.Ürün sizlere kapaksız ola..
12 ₺
Brand: Paşabahçe Model: SK.1000.SK.001
1 Litre Meyve Suyu Şişesi - Siyah KapaklıEvlerinizde ev yapımı meyve suyu ve benzeri ürünlerinizi saklamanıza yardımcı olmak için yapılmış cam şişedir. Geniş ağız yapısı ile bir çok farklı ürünü saklamak için güvenle ve kolayca kullanabilirsiniz.Ürünümüz gıda ile temasa uygundur.Ürün sizlere Siyah K..
15 ₺
Brand: Marmara Cam Model: SK.0250.AK.001
250 Cc. Meyve Suyu Şişesi - Altın KapaklıEvlerinizde ev yapımı meyve suyu ve benzeri ürünlerinizi saklamanıza yardımcı olmak için yapılmış cam şişedir. Geniş ağız yapısı ile bir çok farklı ürünü saklamak için güvenle ve kolayca kullanabilirsiniz.Ürünümüz gıda ile temasa uygundur.Ürün sizlere Altın K..
9 ₺
Brand: Marmara Cam Model: SK.0250.BK.001
250 Cc. Meyve Suyu Şişesi - Beyaz KapaklıEvlerinizde ev yapımı meyve suyu ve benzeri ürünlerinizi saklamanıza yardımcı olmak için yapılmış cam şişedir. Geniş ağız yapısı ile bir çok farklı ürünü saklamak için güvenle ve kolayca kullanabilirsiniz.Ürünümüz gıda ile temasa uygundur.Ürün sizlere Beyaz K..
9 ₺
Brand: Marmara Cam Model: SK.0250.KY.001
250 Cc. Meyve Suyu Şişesi - KapaksızEvlerinizde ev yapımı meyve suyu ve benzeri ürünlerinizi saklamanıza yardımcı olmak için yapılmış cam şişedir. Geniş ağız yapısı ile bir çok farklı ürünü saklamak için güvenle ve kolayca kullanabilirsiniz.Ürünümüz gıda ile temasa uygundur.Ürün sizlere kapaksız ola..
7,75 ₺
Brand: Marmara Cam Model: SK.0250.SK.001
250 Cc. Meyve Suyu Şişesi - Siyah KapaklıEvlerinizde ev yapımı meyve suyu ve benzeri ürünlerinizi saklamanıza yardımcı olmak için yapılmış cam şişedir. Geniş ağız yapısı ile bir çok farklı ürünü saklamak için güvenle ve kolayca kullanabilirsiniz.Ürünümüz gıda ile temasa uygundur.Ürün sizlere Siyah K..
9 ₺
Brand: Paşabahçe Model: SK.1000.AK.002
1 Litre Meyve Suyu Şişesi - Altın Kapaklı - 20 Li PaketEvlerinizde ev yapımı meyve suyu ve benzeri ürünlerinizi saklamanıza yardımcı olmak için yapılmış cam şişedir. Geniş ağız yapısı ile bir çok farklı ürünü saklamak için güvenle ve kolayca kullanabilirsiniz.Ürünümüz gıda ile temasa uygundur.Ürün s..
280 ₺
Brand: Paşabahçe Model: SK.1000.BK.002
1 Litre Meyve Suyu Şişesi - Beyaz Kapaklı - 20 Li PaketEvlerinizde ev yapımı meyve suyu ve benzeri ürünlerinizi saklamanıza yardımcı olmak için yapılmış cam şişedir. Geniş ağız yapısı ile bir çok farklı ürünü saklamak için güvenle ve kolayca kullanabilirsiniz.Ürünümüz gıda ile temasa uygundur.Ürün s..
280 ₺
Brand: Paşabahçe Model: SK.1000.KY.002
1 Litre Meyve Suyu Şişesi - Kapaksız - 20 Li PaketEvlerinizde ev yapımı meyve suyu ve benzeri ürünlerinizi saklamanıza yardımcı olmak için yapılmış cam şişedir. Geniş ağız yapısı ile bir çok farklı ürünü saklamak için güvenle ve kolayca kullanabilirsiniz.Ürünümüz gıda ile temasa uygundur.Ürün sizler..
240 ₺
Brand: Paşabahçe Model: SK.1000.SK.002
1 Litre Meyve Suyu Şişesi - Siyah Kapaklı - 20 Li PaketEvlerinizde ev yapımı meyve suyu ve benzeri ürünlerinizi saklamanıza yardımcı olmak için yapılmış cam şişedir. Geniş ağız yapısı ile bir çok farklı ürünü saklamak için güvenle ve kolayca kullanabilirsiniz.Ürünümüz gıda ile temasa uygundur.Ürün s..
300 ₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 40 (4 Sayfa)