Menu
Your Cart
Sizin için seçtiğimiz kampanyalı ürünlerimizi gördünüz mü? Hemen Alışverişe Başla

244 Cc. Kapaklı Kavanozlar

Brand: Paşabahçe Model: CK.0244.AK.001
244 Cc. Cam Kavanoz - Altın KapaklıTüm gıda ürünlerinde; tüm numune ürünlerinizde, bebek maması saklamalarında kullanabileceğiniz cam kavanozdur.Uzun yapısı sayesinde dekoratif uygulamalarda tercih edilen bir üründür.Ürünlerimiz Gıda ile temasa uygundur.Ürün Altın Kapaklı olarak gönderilmektedir.Ürü..
8,90 ₺
Brand: Paşabahçe Model: CK.0244.AK.002
244 Cc. Cam Kavanoz - Altın Kapaklı - 24 Lü PaketTüm gıda ürünlerinde; tüm numune ürünlerinizde, bebek maması saklamalarında kullanabileceğiniz cam kavanozdur.Uzun yapısı sayesinde dekoratif uygulamalarda tercih edilen bir üründür.Ürünlerimiz Gıda ile temasa uygundur.Ürün Altın Kapaklı olarak gönder..
213 ₺
Brand: Paşabahçe Model: CK.0244.AK.006
244 Cc. Cam Kavanoz - Altın Kapaklı - 96 Lı PaketTüm gıda ürünlerinde; tüm numune ürünlerinizde, bebek maması saklamalarında kullanabileceğiniz cam kavanozdur.Uzun yapısı sayesinde dekoratif uygulamalarda tercih edilen bir üründür.Ürünlerimiz Gıda ile temasa uygundur.Ürün Altın Kapaklı olarak gönder..
850 ₺
Brand: Paşabahçe Model: CK.0244.BK.001
244 Cc. Cam Kavanoz - Beyaz KapaklıTüm gıda ürünlerinde; tüm numune ürünlerinizde, bebek maması saklamalarında kullanabileceğiniz cam kavanozdur.Uzun yapısı sayesinde dekoratif uygulamalarda tercih edilen bir üründür.Ürünlerimiz Gıda ile temasa uygundur.Ürün Beyaz Kapaklı olarak gönderilmektedir.Ürü..
8,90 ₺
Brand: Paşabahçe Model: CK.0244.BK.006
244 Cc. Cam Kavanoz - Beyaz Kapaklı - 96 Lı PaketTüm gıda ürünlerinde; tüm numune ürünlerinizde, bebek maması saklamalarında kullanabileceğiniz cam kavanozdur.Uzun yapısı sayesinde dekoratif uygulamalarda tercih edilen bir üründür.Ürünlerimiz Gıda ile temasa uygundur.Ürün Beyaz Kapaklı olarak gönder..
850 ₺
Brand: Paşabahçe Model: CK.0244.SK.001
244 Cc. Cam Kavanoz - Siyah KapaklıTüm gıda ürünlerinde; tüm numune ürünlerinizde, bebek maması saklamalarında kullanabileceğiniz cam kavanozdur.Uzun yapısı sayesinde dekoratif uygulamalarda tercih edilen bir üründür.Ürünlerimiz Gıda ile temasa uygundur.Ürün Siyah kapaklı olarak gönderilmektedir.Ürü..
9 ₺
Brand: Paşabahçe Model: CK.0244.SK.006
244 Cc. Cam Kavanoz - Siyah Kapaklı - 96 Lı PaketTüm gıda ürünlerinde; tüm numune ürünlerinizde, bebek maması saklamalarında kullanabileceğiniz cam kavanozdur.Uzun yapısı sayesinde dekoratif uygulamalarda tercih edilen bir üründür.Ürünlerimiz Gıda ile temasa uygundur.Ürün Siyah Kapaklı olarak gönder..
860 ₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)