Menu
Your Cart
Sizin için seçtiğimiz kampanyalı ürünlerimizi gördünüz mü? Hemen Alışverişe Başla

230 CC CAM MAT SİYAH MUM KAVANOZU

230 CC CAM MAT SİYAH MUM KAVANOZU
Yeni Ürün
230 CC CAM MAT SİYAH MUM KAVANOZU
 • Stok Durumu: Stoklarımızda
 • Model: 23MT
195 Ürün Satıldı
Görüntülenme : 699
24 ₺

230 CC CAM MAT SİYAH MUM KAVANOZU 


Ürünün Kafa Şekli : 82 mm. Twist Off

Ağız Çapı : 82 mm.

Ürün Eni : 86,6 mm.

Ürün Yüksekliği : 54,8 mm.


HAZIRLANMA SÜRESİ 15 İŞ GÜNÜ

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Captcha
Genel Kargolama Koşulları

 • ALICI siparişini vermesi halinde ürün durumu SATICI tarafından kontrol edilecek ve gerekli olduğu hallerde ALICI bilgilendirildiği halde ürün içeriğinde değişiklikler yapılabilecektir.
 • SATICI ürünü ürünün adedi ve içeriğine bağlı olarak 3 ile 30 iş günü içerisinde ilgili kargo şirketine teslim edebilir. Bu zaman dilimi gerekli görüldüğü hallerde SATICI tarafından ALICI ya bilgi verilmeksizin uzatılabilir. Bu konumda ALICI bilgi almak adına SATICI ya ulaşabilir.
 • ALICI ürün tedarik ve kargolama aşamasında olduğu halde satışın iptalini talep edebilir. SATICI aldığı bu talebi geri çevirme hakkını saklı tutar.

Genel İade Koşulları

 • ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.) ile İADEsi yapılmalıdır.
 • ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.
 • Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.
 • ALICI’nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir.
 • SATICI iade kargo kendisine ulaşmadığı halde ürün bedeli iadesi yapmaz. Ürün iadesi ALICI isteği ile yapıldığı hallerde ALICI tüm kargo bedellerini ve hasar gören ürün bedellerini ödemeyi kabul eder.
 • ALICI’ ya teslim edilen ürünün hasarlı olması durumunda SATICI ya hasarlı ürünlerin fotoğrafının gönderilmesi yeterlidir.
 • ALICI nın göndermiş olduğu resim dışında bir belge ve evrak istenmemektedir.
 • SATICI iş planı çerçevesinde en kısa zamanda ALICI dan gelen talebi cevaplayacak ve ürün gönderimini sağlayacaktır.
 • ALICI ilk gönderilen telafi ürünler için kargo bedeli ödemeyecektir. 
 • ALICI nın talebi bir den çok defa tekrarlanıyor ve kötüye kullanılıyor ise SATICI kargo bedeli tahsili hakkını saklı tutacaktır.
Etiketler: MUM-OBJE-